>

Regulamin - PiekarTurist Cisza i Spokój.. Piasutno

Przejdź do treści

Menu główne:

Regulamin

Regulamin
Wstęp
W Regulaminie tym określone są wszelkie warunki, które należy spełnić podczas rezerwacji i pobytu w apartamentach i innych obiektach wynajmowanych za pośrednictwem strony internetowej www.piasutno.pl

Zobowiązania klientów
Liczba osób mieszkających w lokalu nie może być większa od liczby podanej podczas rezerwacji. W przypadku zwiększenia się tej liczby, klient zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie osoby kontaktowej danego lokalu. W razie, gdy liczba osób przewyższy wcześniej rezerwowaną, osoba wydająca klucze do lokalu może odmówić ich wydania lub klient zostanie poproszony o uiszczenie płatności za dodatkowe osoby w gotówce.

W przypadku jakichkolwiek szkód, czy to zauważonych podczas pobytu, czy wyrządzonych z własnej winy, klient zobowiązany jest powiadomić o tym fakcie właściciela. W przypadku jednoznacznej winy klienta, zobowiązany jest on do zadośćuczynienia właścicielowi za wyrządzone szkody.

Rezerwacja
Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.

Płatności
Wymagana jest wpłata zadatku w kwocie 30% kwoty pobytu lub całej kwoty w ciągu 2 dni roboczych od daty rezerwacji.
Jeżeli w tych dniach zadatek nie wpłynie system automatycznie zwalnia termin.

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi chyba że klient zrezygnuje z rezerwacji minimum 7dni przed planowanym przyjazdem, wtedy wpłacona kwota zostanie zwrócona na podane przez Państwa konto.

O każdej zmianie dotyczącej rezerwacji należy powiadomić mailowo lub telefonicznie właściciela. Klient ma obowiązek powiadomić o zwiększeniu się liczby osób. Obowiązek ten wynika z faktu, iż w przypadku gdy stwierdzona liczba osób przekroczy maksymalną dopuszczalną liczbę przewidzianą w danym lokalu, osoba odpowiedzialna za przekazanie kluczy, może odmówić ich wydania.
Pozostała kwota płatna jest w dniu przyjazdu po otrzymaniu kluczy.


W kwaterach obowiązuje ZAKAZ PALENIA!!

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, poza opłatą w cenniku.
Postanowienia końcowe.
W przypadku działania sił wyższych, niezależnych od właściciela, ma on prawo do zapewnienia lokalu zastępczego o standardzie nie niższym niż zarezerwowany przez klienta.
Dokonując rezerwacji klient akceptuje powyższy regulamin.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego